Sık Sorulan Sorular

 

  • Alışveriş için üyelik şart mı?

Evet, alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmalısınız.  Sitemize üye olarak, yeni ürünler ve indirimleri kaçırmama, önceki siparişleri görüntüleyebilme ve stoğa tekrar giren ürünler için bildirim alma gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz…

Hemen üye olmak için tıkla

 

  • Alışveriş için bir minimum tutar var mı?

Evet, en az 1.000 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir…

 

  • Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Teslimat anında kapıda nakit / kredi kartı ile veya %3 indirimli Havale / EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde %5 komisyon uygulanmaktadır.

 

  • Kargo gün ve saatleri?

İşgünlerinde saat 10:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Bu saatten sonra verilen siparişler takip eden iş gününde gönderilir. Haftasonu ve resmi tatillerde kargo sevkiyatı yapılamamaktadır.

 

  • Kargo ücreti ne kadar?

Kargo bedeli 100tl dir. Kapıda ödeme ücreti sipariş bedeline göre hesaplanmaktadır. Havale / EFT ödemelerinde kapıda ödeme ücreti alınmaz. Bu ücretler kargo firması tarafından belirlenir ve direkt olarak kargo firmasına ödenmektedir. 4.000 TL ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ.

 

  • Kargom ne kadar sürede elime ulaşır?

Kargo yakın mesafelere 1 günde teslimat yapar ancak istanbul’a uzak bir şehirde veya mobil bir bölgede  yaşıyorsanız bu süre 2-3 günü bulabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.

 

  • Kargo takibimi nasıl yapacağım?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra SMS yolu ile takip kodunuz gönderilir. Bu takip kodu ile Aras Kargo internet sitesi ya da mobil uygulamasından kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Hesabım – Siparişler – Görüntüle adımından da takip kodunuzu görebilir, kargo takibi yapabilirsiniz.

Hesabım sayfasında siparişlerinizi görüntülemek için tıklayın
Aras kargo takip sayfası için tıklayın

 

error: İçerik indirilemez!